Morfolojik Yapı

DMASTERÖzel geometri yapısı ile daha geniş bir kemik entegrasyonu yaratır. Agresif olmayan yiv yapısı ile cerrahi işlem sırasında primerstabilite sağlar.İnce yiv yapısı ile kortikal kemikteki stresi azaltır, osseoentegrasyonu hızlandırır.DMASTERİmplantın boyun bölgesinin sonunda yapılan çap daraltması; bu bölgede oluşabilecek kemik kayıplarını önler, bakteriyel invazyona karşı bir bariyer görevi görür.

3 Ağızlı Açılı Çentik Yapısı

Cerrahi işlem yapılırken vidalama esnasında implantın kestiği kemik tozlarının bu bölgeye toplanmasını sağlayarak rahat yükleme kolaylığı sağlamaktadır.

Yiv Yapısı

Özel geometri yapısı ile daha geniş bir kemik entegrasyonu yaratır. Agresif olmayan yiv yapısı ile cerrahi işlem sırasında primer stabilite sağlar.

Apex Tasarımı

Özel tasarımı ile kemiğe olan baskıyı azaltır. Sinüs bölgesinde ki oluşabilecek perforasyonu önler.

Özel Kilit Tasarımı

Kemik ile implant arasındaki stabilitenin ankraj derecesine katkı sağlar. Özellikle zayıf kemik kalitesi olan vakalarda implantın osseoentegre olmasını destekler.

Mikro Yiv Yapısı

İnce yiv yapısı ile kortikal kemikteki stresi azaltır, osseoentegrasyonu hızlandırır.

Bariyer Tasarımı

İmplantın boyun bölgesinin sonunda yapılan çap daraltması; bu bölgede oluşabilecek kemik kayıplarını önler, bakteriyel invazyona karşı bir bariyer görevi görür.

Konik Yapı

İmplantın konik yapısı ekvator hattına kadar silindirik gidip daha sonra kök formunda devam eder. Bu özellik implantın kemik üzerinde ki baskısını en aza indirir.

Bağlantı Yapısı

Dayanak bağlantı bölgesi konik olarak tasarlanmıştır. Bu sayede yüksek stabilite sağlar, bakterilerin sızmasını önler ve üst yapıdaki restorasyona kolaylık sağlamaktadır.